ششمین کنگره بین المللی نارسایی قلب ایران 

پیام ریاست کنگره

Coach Portrait   

برگزاری ششمین کنگره بین‌المللی نارسایی قلب ایران در تاریخ 21-19 اردیبهشت ماه سال آینده فرصت مناسبی است برای گردهمایی اساتید و همکارانی که در این زمینه مشغول به کار بوده و یا علاقمند دسترسی به اطلاعات جدید مربوط به نارسایی قلب هستند. برای اینجانب افتخاری است که به عنوان رئیس ششمین کنگره بین المللی نارسایی قلب ایران به‌همراه تمامی همکاران علمی و اجرایی کنگره

در امر هماهنگی و گردهمایی اساتیدی که در این زمینه صاحب نظر هستند اقدام کرده و فرصت مناسبی را برای ارائه هرچه بهتر مطالب و دستاوردهای تازه علمی، روشهای جدید تشخیص و درمان و همچنین آشنایی با امکانات و تجهیزات مناسب مرتبط بوجود بیاورم.

با افزایش گستره نارسایی قلبی، برخورد با بیماران، نحوه درمان حملات حاد و پیگیری درمان بعد از ترخیص از مسایل بسیار مهمی بوده و لذا شناسایی بیماران پرخطر و اقدامات حمایتی از این بیماران، آشنایی با درمانهای دارویی جدید و شناخت روشهای درمانی غیر دارویی از مطالب مورد بحث در این نشست علمی خواهد بود.

در ضمن سعی شده است با همکاری سایر انجمن‌های علمی به ریسک‌فاکتورهای مهمی مانند فشار خون، هیپرلیپدمی و دیابت در نارسایی قلبی پرداخته شود. مطمئن هستم که به روال کنگره‌های قبلی در این نشست هم افزایش کیفی و کمی مطالب ارائه شده را شاهد خواهیم بود و در نهایت امیدوارم با حضور گرم شما عزیزان بتوانیم در محیطی دوستانه و علمی فرصتی مناسب را برای تبادل اطلاعات، ارائه دستاوردهای گروه‌های علمی داخلی و آشنایی با صاحب‌نظران خارجی فراهم بیاوریم.

بابک شریف کاشانی

چاپایمیل

Login